Superior room

Superior room

Velmi komfortní pokoje umístěné výhodně v blízkosti recepce i garáží skýtají svou kombinací velmi kvalitních materiálů v modernějším provedení ideální volbu businessmana. K dispozici je telefon s přímou volbou, koupelna s županem a bohatou nabídkou hotelové kosmetiky.

Zobrazit všechny pokoje
Deluxe Room

Deluxe Room

Luxusní klimatizované pokoje s okouzlujícím výhledem na historické náměstí Přemysla Otakara II. a průměrnou výměrou od 25 do 45 m2 jsou vybaveny vysoce kvalitním autorským nábytkem a dubovými parketami v kombinaci se špičkovými textiliemi a materiály. Na pokoji je k dispozici žehlič kalhot a luxusní koupelna s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky a hotelovými župany.

Zobrazit všechny pokoje
Triple room

Triple room

Tento prostorný pokoj s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí má vlastní koupelnu s vanou, satelitní TV a minibar. Velikost pokoje: 28 m² Cena zahrnuje snídani a DPH.

Zobrazit všechny pokoje
Family suite

Family suite

Toto prostorné apartmá s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro dvě osoby má vlastní koupelnu s vanou, satelitní TV a minibar. Velikost pokoje: 48 m² Cena zahrnuje snídani a DPH.

Zobrazit všechny pokoje
1 / 4

Restaurace Zvon

Restaurace Zvon přímo v srdci historického centra Českých Budějovic moderním způsobem rozvíjí vyhlášenou tradici jihočeského pohostinství. Stylové prostředí citlivě zrekonstruovaného domu ze 16. století je ideálním místem k setkávání uskvělého jídla i pití.

Zobrazit více