Úvod Pokoje

Pokoje

V našem hotelu naleznete jak standardní pokoje, tak i pokoje exkluzivně zařízené těmi nejkvalitnějšími materiály pro náročnou klientelu. Přesvědčte se sami a navštivte hotel České Budějovice, uvidíte že bude s ubytováním i našemi službami spokojeni.

Superior room

Superior room

Velmi komfortní pokoje umístěné výhodně v blízkosti recepce i garáží skýtají svou kombinací velmi kvalitních materiálů v modernějším provedení ideální volbu businessmana. K dispozici je telefon s přímou volbou, koupelna s županem a bohatou nabídkou hotelové kosmetiky.

Rezervovat Zobrazit více
Deluxe Room

Deluxe Room

Luxusní klimatizované pokoje s okouzlujícím výhledem na historické náměstí Přemysla Otakara II. a průměrnou výměrou od 25 do 45 m2 jsou vybaveny vysoce kvalitním autorským nábytkem a dubovými parketami v kombinaci se špičkovými textiliemi a materiály. Na pokoji je k dispozici žehlič kalhot a luxusní koupelna s bohatou nabídkou hotelové kosmetiky a hotelovými župany.

Rezervovat Zobrazit více
Triple room

Triple room

Tento prostorný pokoj s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí má vlastní koupelnu s vanou, satelitní TV a minibar. Velikost pokoje: 28 m² Cena zahrnuje snídani a DPH.

Rezervovat Zobrazit více
Family suite

Family suite

Toto prostorné apartmá s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro dvě osoby má vlastní koupelnu s vanou, satelitní TV a minibar. Velikost pokoje: 48 m² Cena zahrnuje snídani a DPH.

Rezervovat Zobrazit více